Lotan - AUKŠTOS KOKYBĖS KEPTUVĖS

Patikimi ir unikalūs - visos Lotan keptuvės gaminamos rankomis Vokietijoje įsikūrusioje gamykloje. Taikant pažangias technologijas, nusistovėjusias tradicijas ir aukštos kokybės standartus sukuriami unikalūs, išskirtinės kokybės produktai.

Tvirti ir praktiški – keptuvės gaminamos iš specialaus aukštos kokybės patvaraus aliuminio lydinio, dengtos tvirtu it deimantas titano sluoksniu bei išskirtine priežiūra lengvinančia bei higieną garantuojančia Lotan® danga.

Ilgaamžės karščiui atsparios rankenos – tvirtos bei karščiui atsparios sriegine mova pritvirtintos rankenos nelūžta ir nekliba. Keptuves galima drąsiai naudoti iki 240˚C įkaitintoje orkaitėje.

Ekonomiški ir saugūs – idealiai lygus ir storas 8-10 mm keptuvių dugnas puikiai priglunda prie viryklės paviršiaus užtikrindamas greitą ir tolygų karščio paskirstymą bei suvartojamos energijos efektyvumą. Lieto aliuminio lydinio sienelių ir storo dugno dėka maistas ilgą laiką išlieka karštas. Lotan® keptuvės ir kiti produktai  atitinka visus saugumo reikalavimus, jų sudėtyje nėra PFOA (perfluoroktaninės rūgšties).

Skanu ir sveika – dėl neprisvylančios dangos maistą galėsite gaminti naudodami minimalų riebalų kiekį, maistas taps skanesnis ir sveikesnis.

KEPTUVĖS DANGA

Patikima Lotan® keptuvių danga sudaryta iš daugybės sluoksnių:

  1.       Lietas aliuminis apdirbtas abrazyvo srautu – lieto aliuminio apdirbimas abrazyvo srautu užtikrina kokybiška korpuso ir dangos sluoksnių sukibimą.
  2.       Titano oksido sluoksnis – beveik toks pat tvirtas kaip deimantas, itin patikimai saugo nuo subraižymų.
  3.       Antikorozinis sluoksnis – optimaliai apsaugo pirminius dangos sluoksnius nuo agresyvių ploviklių ir rūgščių.
  4.       Tvirtas sluoksnis su mineralų dalelėmis – užtikrina ilgalaikį atsparumą trinčiai.
  5.       Nelimpantis sluoksnis – nelimpantis baigiamasis dangos sluoksnis Lotan® su antibakteriniu efektu.

Sudėtyje nėra PFOA (perfluoroktaninės rūgšties).

KEPTUVĖS PAGRINDAS

AMT Gastroguss, LOTAN keptuves pagrindas

Itin storas 9 mm lieto aliuminio pagrindas užtikrina greitą ir tolygų karščio paskirstymą bei suvartojamos energijos efektyvumą. Storų sienelių ir storo dugno dėka maistas gaminamas lyg krosnyje ir ilgą laiką išlieka karštas.

KEPTUVĖS RANKENOS

AMT Gastroguss, LOTAN keptuves rankena

Karščiui atsparios sriegine mova pritvirtintos rankenos nelūžta ir nekliba. Keptuves galima drąsiai naudoti iki 240˚C įkaitintoje orkaitėje.