AMT Gastroguss - AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS KEPTUVĖS IR PUODAI

Patikimi ir unikalūs - visos AMT Gastroguss® keptuvės ir puodai yra gaminami rankomis Vokietijoje įsikūrusioje gamykloje. Taikant pažangias technologijas, nusistovėjusias tradicijas ir aukštos kokybės standartus sukuriami unikalūs, išskirtinės kokybės produktai.

Tvirti ir praktiški – keptuvės ir puodai yra gaminami iš specialaus aukštos kokybės patvaraus aliuminio lydinio, dengtos tvirtu it deimantas titano sluoksniu bei išskirtine priežiūra lengvinančia bei higieną garantuojančia Lotan® danga.

Ilgaamžės karščiui atsparios rankenos – tvirtos bei karščiui atsparios sriegine mova pritvirtintos rankenos nelūžta ir nekliba. Keptuves ir puodus galima drąsiai naudoti iki 240˚C įkaitintoje orkaitėje.

Ekonomiški ir saugūs – idealiai lygus ir storas 8-10 mm keptuvių ir puodų dugnas puikiai priglunda prie viryklės paviršiaus užtikrindamas greitą ir tolygų karščio paskirstymą bei suvartojamos energijos efektyvumą. Lieto aliuminio lydinio sienelių ir storo dugno dėka maistas ilgą laiką išlieka karštas. AMT Gastroguss® keptuvės, puodai ir kiti produktai  atitinka visus saugumo reikalavimus, jų sudėtyje nėra PFOA (perfluoroktaninės rūgšties).

Skanu ir sveika – dėl neprisvylančios dangos maistą galėsite gaminti naudodami minimalų riebalų kiekį, maistas taps skanesnis ir sveikesnis.

KEPTUVĖS / PUODO DANGA

Dangą sudaro 5 sluoksniai:

1. Abrazyvo srauto aliuminio sluoksnis.
2. Titano oksido plazmos sluoksnis - beveik toks pat tvirtas, kaip deimantas.
3. Sustiprinta keraminė bazinė danga su nerūdijančiu sluoksniu.
4. Tarpinis sluoksnis su mineralų dalelėmis - itin atsparus.
5. LotanTM neprikepantis baigiamasis sluoksnis.

Sudėtyje nėra PFOA (perfluoroktaninės rūgšties).

KEPTUVĖS / PUODO PAGRINDAS

AMT Gastroguss, LOTAN keptuves pagrindas

Itin storas 9 mm lieto aliuminio pagrindas užtikrina greitą ir tolygų karščio paskirstymą bei suvartojamos energijos efektyvumą. Storų sienelių ir storo dugno dėka maistas gaminamas lyg krosnyje ir ilgą laiką išlieka karštas.

KEPTUVĖS / PUODO RANKENOS

AMT Gastroguss, LOTAN keptuves rankena

AMT Gastroguss, LOTAN puodu rankenos

Karščiui atsparios sriegine mova pritvirtintos rankenos nelūžta ir nekliba. Keptuves ir puodus galima drąsiai naudoti iki 240˚C įkaitintoje orkaitėje.

*GERIAUSIA KEPTUVĖ PASAULYJE

*AMT Gastroguss - "The World's Best Pan" (Geriausia Keptuvė Pasaulyje), šį įvertinimą suteikė VKD, didžiausia Vokietijos virėjų asociacija.